Bardejovské kúpele


Prírodné liečivé zdroje: svojim zložením patria medzi najvýznamnejšie minerálne pramene v Európe. Sú to hydrouhličitanové, chloridosodné, studené hypotonické vody so zvýšeným obsahom kyseliny boritej.

Indikácie: Indikácie: onkologické choroby, choroby obehového a tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, choroby z povolania, ochorenia obličiek a močových ciest, ženské choroby.

Procedúry: minerálny kúpeľ, klasická masáž, podvodná a reflexná masáž, inhalácie, galvanický kúpeľ, škótske streky, vírivé kúpele, rašelinový kúpeľ, turecký parný kúpeľ, fínska sauna, rašelinové a parafínové zábaly, a mnohé iné.

Ubytovanie: hotel Ozón*** a Astória***. Každá z izieb v Ozóne, ako aj vo vilkách, má k dispozícii 2 postele, WC, kúpeľňa , televízor so satelitným prijímačom a telefón, priamo v objekte sa nachádzajú sauna, fitnes, solárium, manikúra, pedikúra a kaderníctvo.

Voľný čas: 6 tenisových kurtov, minigolf, volejbalové ihrisko, 35 km upravených lesných chodníkov, kyslíková dráha, letné prírodné kúpalisko s vyhrievanou vodou v príjemnom lesnom prostredí, fitnes, cyklistické trasy, bežecké trasy, lyžiarsky vlek a iné.

 www.kupele-bj.sk