Kúpele Dudince

Prírodné liečivé zdroje: Dudinská minerálna liečivá voda, ojedinelá svojím zložením a účinkami. V každom litri obsahuje takmer 1600 mg CO2 a súčasne necelých 6 mg sírovodíka, pričom jej celková mineralizácia dosahuje 5667 mg / l. Toto vzácne zloženie jej umožňuje liečiť viaceré diagnózy súčasne.

Indikácie: liečime ochorenia pohybového aparátu, srdcovo-cievneho systému a nervového systému, a to nielen ako jednotlivo sa vyskytujúce diagnózy, ale ich kombináciu.

Procedúry:
základom liečby je bazénový alebo vaňový kúpeľ v minerálnej vode a doplňujúce procedúry (liečebná telesná výchova, vodoliečba, masáže, elektroliečba a iné). Spolu ponúkame 30 druhov liečebných a 40 druhov nadštandardných procedúr.

Ubytovanie:
dva liečebné domy (Rubín a Smaragd) prepojené spojovacou chodbou celoročne poskytujú vysoký komfort služieb „pod jednou strechou“. Izby sú vybavené sociálnym zariadením, vaňou alebo sprchovacím kútom, chladničkou, káblovou TV, balkónom (s výnimkou tzv. malých apartmánov) a v rekonštruovanom LD Rubín aj minibarom.

Voľný čas:
ponúkame pestrú paletu služieb v oblasti wellness (letné Kúpalisko Dudinka, Vitálny svet Wellnea), športu (squash, bowling, tenis, stolný tenis...), kultúry (knižnica, večery s hudbou, vystúpenia...), zdravia a krásy (kryokomora, psychologická ambulancia, kozmetika, kaderníctvo, manikúra, pedikúra) či spoznávania Dudiniec a okolia (Rímske kúpele, výlety a ochutnávky vína).

www.kupeledudince.sk