Kúpele Nový Smokovec

Prírodné liečivé zdroje: liečivé prvky tatranskej klímy sa vyznačujú neobyčajnou čistotou vzduchu, vysokými hodnotami slnečného a ultrafialového žiarenia, zníženým atmosférickým tlakom, priemernou vlahou a presýtenosťou tatranského ovzdušia ozónom a voňavými silicami.

Indikácie: netuberkulózne choroby dýchacích ciest, choroby porúch látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, duševné choroby a choroby z povolania.

Procedúry: základnými liečebnými procedúrami sú inhalácie, hydroterapia (vírivé a perličkové kúpele, škótske streky), masáže, elektroliečba, termo a fototerapia.

Ubytovanie: príjemne zariadené izby v hoteloch Palace a Branisko sú vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, príp. balkónom, bezplatné pripojenie na internet.

Voľný čas: krásu Vysokých Tatier môžete objaviť aj v rámci pešej turistiky alebo cykloturistiky. Spoznajte neopakovateľnosť Zamkovského chaty, Chaty pod Rysmi, Chaty pri Zelenom plese a iných. Milovníci bicyklov uvítajú nádherné cyklotrasy Tichou a Kôprovskou dolinou, Popradským plesom, Starým Smokovcom na Hrebienok atď.

www.kupelens.sk