Kúpele Sliač – LD PALACE

Prírodné liečivé zdroje: minerálna voda síranovo-hydrouhličitá, horečnato-vápenatá s vysokým obsahom oxidu uhličitého, izotermickej teploty 33,3 ºC a žriedlový plyn s obsahom 99,7% prírodného oxidu uhličitého.

Indikácie:
civilizačné choroby, choroby obehového ústrojenstva, arterioskleróza, choroby periférnych tepien a žíl, stavy po reumatickom zápale srdcového svalu a chlopní, stavy po operáciách srdca a ciev, ischemická choroba srdca, angina pectoris, choroby tepien dolných končatín, gynekologické ochorenia.

Procedúry:
základom kúpeľnej liečby sú bazénové i vaňové uhličité kúpele, doplnené fyzikálnou terapiou. K špecifickým procedúram patria vákuopres a na Slovensku jedinečný BIO-VAK, využívajúce oxid uhličitý v prírodnej a teda najúčinnejšej forme.

Ubytovanie:
Liečebný dom PALACE ponúka možnosť ubytovania v jednoposteľových a dvojposteľových izbách a apartmánoch. Väčšina izieb je po rekonštrukcii a sú vybavené TV SAT prijímačom, rádiom, telefónom, chladničkou a balkónom.

Voľný čas:
tenisové kurty, termálne kúpalisko, zaujímavé turistické trasy v blízkom okolí, v popoludňajších hodinách je možné relaxovať v bazéne, saune, fitnesscentre alebo v soľnej jaskyni. Historické pamiatky, kultúrne i športové podujatia ponúkajú blízke mestá Zvolen, Banská Bystrica, Banská Štiavnica či Kremnica.

www.spa-sliac.sk