Kúpele Sklené Teplice

Prírodné liečivé zdroje: liečivá voda je s vysokým obsahom kalcia a magnézia. Vysoký účinok a svoju silu má najmä preto, že každý deň sa napúšťa do všetkých bazénov nová voda priamo z prameňa bez akejkoľvek chemickej úpravy! Európskym unikátom je jaskynný parný kúpeľ s vodou 42 °C.

Indikácie: pohybové ústrojenstvo, bolesti chrbtice, kĺbov, poúrazové, pooperačné stavy, nervové zakončenia pohybového ústrojenstva, ind.sk VI a VII.

Procedúry: základným princípom liečby je kúpeľ v termálnych bazénoch so zábalom, masáže, rehabilitácie, elektro-magnetoterapie, vodoliečebné procedúry, parafín, parafango, škótske streky, plynové injekcie, rašelinové zábaly, lymfodrenáž, soľná jaskyňa a iné.

Ubytovanie: v 4 penziónoch: Penzión Lenka, Park, Goetheho kúpeľný dom, Relax Thermal, všetky izby sú dvojlôžkové alebo bunkového typu, vybavené TV, sprcha, WC, chladnička, telefón. Ústredný dom - najjednoduchší a najlacnejší, WC, sprchy na chodbe, spoločenská miestnosť.

Voľný čas: Kúpele Sklené Teplice sa nachádzajú v prekrásnom prostredí Štiavnických vrchov. Obľúbené sú výlety do okolia - Banskej Štiavnice, banského múzea, do Kremnice do mincovne, do poľovníckeho zámku Antol. V kúpeľnej kaviarni Kursalon je 3x do týždňa tanečná zábava.

www.kupele-skleneteplice.sk