Prírodné jódové kúpele Číž

Prírodné liečivé zdroje: liečivá, silne mineralizovaná, jódovo-brómová, sodno-chlórová hypotonická voda s teplotou 14 °C a pH 7,3.Využíva sa na vaňové kúpele a pitné kúry.

Indikácie:
kúpele sa zaoberajú liečbou dospelých a detských klientov. Choroby obehového ústrojenstva, nervové choroby, choroby pohybového ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej premeny a žliaz s vnútornou sekréciou.

Procedúry:
vaňové kúpele, elektroliečba, masáže, parafínové a rašelinové zábaly, inhalácia, individuálne a skupinové cvičenia.......

Ubytovanie:
Liečebné domy Rimava, Neptún, Slaná, Mária a Themis, v 1 a 2-lôžkových izbách, v 2-posteľových a rodinných apartmánoch. Všetky izby sú vybavené TV, rádiom, chladničkou. V liečebnom dome Rimava je možnosť pripojenia na internet.

Voľný čas:
pre milovníkov športu a zábavy je k dispozícii bazénový komplex ( bazén - relaxačný , plavecký, neplavecký a vodná lagúna s atrakciami ), saunový svet, posilňovňa, telocvičňa, bowling, biliard, golfový simulátor, stolný futbal, minigolfový areál. Hipoareál s možnosťou výučby jazdy na koni, cykloturistika a rybolov na jazere s možnosťou zakúpenia si loveckých lístkov.

www.kupeleciz.sk