Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice

Prírodné liečivé zdroje: základom terapie sú prírodné termálne pramene s teplotami od 37°C do 39°C, ktoré majú vynikajúce liečivé účinky. Zloženie vody: hydrouhličitanovo-vápenato-horečná termálna voda. Významným činiteľom komplexnej kúpeľnej liečby vzhľadom na indikačné zameranie je taktiež aj klíma.

Indikácie: choroby pohybového ústrojenstva, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nervové choroby a choroby z povolania.

Procedúry: základ liečby tvoria vodoliečebné procedúry, ktoré sú doplnené o atraktívnu ponuku masáží, beauty procedúr ako aj elektroterapiu.

Ubytovanie: poskytujeme ubytovanie v apartmánoch, jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, ktoré sú vybavené TV/SAT, chladničkou, rádiom, WC, kúpeľňou.

Voľný čas: kúpele ponúkajú širokú škálu voľno-časových aktivít, medzi ktoré patrí bohatý kultúrno-spoločenský program v kúpeľoch, k dispozícii sú tenisové kurty, letné kúpalisko Laura, člnkovanie na jazierku, široká ponuka cyklotrás, Golf Park Rajec, okolité lyžiarske strediská, prírodné podmienky ideálne na turistiku i návštevu okolitých hradov a zámkov.

www.spa.sk