SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince

Prírodné liečivé zdroje: základom kúpeľnej liečby v Dudinciach sú vzácne balneologické vlastnosti minerálnej vody. Je jedinečná tým, že ako jediná v Európe obsahuje spolu kysličník uhličitý a sírovodík. Vodu podobného zloženia môžu ponúknuť v zahraničí len kúpele vo Vichy (Francúzsko) a v Japonsku.

Indikácie: ochorenia pohybového aparátu, ochorenia srdcovo-cievneho systému, neurologické ochorenia, civilizačné ochorenia

Procedúry: štandardné: minerálne kúpele, masáže, plynové injekcie, vodoliečba, elektroliečba, teploliečba, pohybová liečba a mnohé ďalšie nadštandardné procedúry.

Ubytovanie:
Liečebný ústav Diamant*** poskytuje ubytovanie v jedno- a dvojlôžkových izbách, v apartmánoch s príslušenstvom (TV, rozhlas, telefón, chladnička). K dispozícii sú i 3 nadštandardné, 2 prezidentské apartmány, a bezbariérové izby s príslušenstvom.

Voľný čas:
turistika a Nordic Walking, tenis a stolný tenis, maxišach, cykloturistika, plávanie vo vonkajšom bazéne, kúpalisko, kultúrne podujatia (výstavy, koncerty, filmové predstavenia, tanečné zábavy a hudba na počúvanie v Diamante), výlety.

www.diamant.sk